prvek

Rozvody kabeláže


prvek

Počítačové sítě

Výpočetní technika (počítače) se staly dnes již běžnou součástí každodenního života. Doma máme počítače, notebooky, tiskárny. Často si ale neuvědomujeme, že vytvořením domácí sítě si můžeme práci usnadnit a také zajistit větší komfort obsluhy. Většina klientů, která nemyslí na tuto skutečnost v dostatečném předstihu, řeší problematiku domácí sítě přes Wi-Fi technologii, ale například sdílení tiskárny je dražší či nemožné.

Naši specialisté Vám navrhnou nejvhodnější konfiguraci a rozvod po objektu. Díky kvalitnímu zapojení Vás v budoucnu nezaskočí požadavek členů rodiny na internet v další místnosti či touha tisknout na jedné domácí tiskárně. Rádi Vám také dodáme aktivní síťové prvky (switche, routery), počítače, notebooky a tiskárny. Naši servisní technici mají bohaté zkušenosti při instalaci nových zařízení, ale i servisu starších prvků.


prvek

Televizní rozvody

Při budování nových domů doporučujeme myslet také na rozvod televizního signálu. Až později zjišťují zákazníci, že dodatečná pokládka kabelů do dalších místností je nejenom složitá, ale hlavně neestetická a mnohdy i nemožná.

Naše řešení zajistí zákazníkovi rozvod do všech požadovaných místností, vytvoření centrálního datového úložiště a sdílení společné filmotéky.

NAŠI PARTNEŘI

ABB
TECO
Control4
Legrand
Perfecta
FAST ČR