ComArr Pardubice

prvek

Co to jsou slaboproudé elektroinstalace?


Naše společnost ComArr spol. s r. o. projektuje, realizuje a servisuje chytré domy s inteligentní elektroinstalací. Pomocí inteligentní elektroinstalace v domě vytváříme systémové řešení celého objektu. Prostřednictvím naší elektroinstalace lze zařídit spolupráci jednotlivých systémů a sjednotit jejich ovládání.

Díky řešení prostřednictvím inteligentní elektroinstalace bude Vaše elektroinstalace vytvořena jako nadčasová, velmi efektivní a předejdete tak v budoucnu problémům i finančním nákladům.


prvek

Proč takové řešení právě od nás?

slaboproud Comarr

U zrodu firmy stáli odborníci v oboru výpočetní techniky, kteří za sebou měli účast na rozsáhlých projektech vývoje hardware (náročné mikroprocesorové aplikace, např. část zařízení do družice určené k pozorování Haleyovy komety), systémového software (operační systémy počítačů, překladače programovacích jazyků) a aplikačního software (např. systém řízení hotelů). V současné době má firma 45 stálých zaměstnanců. Disponuje kvalitním technickým a odborným potenciálem, sídlí ve vlastním komplexu objektů v okrajové části Pardubic. K prostorám firmy je jednoduchý příjezd a je k dispozici bezproblémové parkování.

Jsme ryze česká firma pracující v oboru výpočetní techniky. Orientujeme se především na programování aplikací a správu systémů koncových uživatelů. Naším krédem je spokojenost zákazníka, a to se snažíme ze všech sil naplnit. Odměnou je nám stálá a věrná skupina spokojených zákazníků.

Firma ComArr, spol. s r.o., byla založena v roce 1991. Máme solidní postavení na trhu, jsme stabilní jak svým materiálním zabezpečením, tak personálně.

Za více než 25 let své působnosti na trhu jsme posbírali cenné zkušenosti a stali se silným partnerem pro tisíce spokojených zákazníků. Díky širokému portfoliu našich služeb a produktů jsme schopni nabídnout komplexní péči a individuální přístup k potřebám našich zákazníků.


Kontaktujte nás na telefonu

TELEFON: +420 466 889 111

Najdete nás na adrese Pardubice, Tolarova 291 - 50.047651, 15.747728

NAŠI PARTNEŘI

ABB
TECO
Control4
Legrand
Perfecta
FAST ČR