prvek

Spediční databanka RAALTRANS


Spediční databanka RAALTRANS umožňuje uživateli prostřednictvím jeho počítače, programu RAALTRANS Editor a internetu získat aktuální nabídky přeprav, volných vozů a inzerce (auta, náhradní díly, služby,…) od více než 10.000 uživatelů. Ke každé nabídce je možné ihned zobrazit informace o firmě, která nabídku do databanky zaslala. Zároveň je možné zadávat vlastní nabídky a požadavky do spediční databanky. Systém dále poskytuje informace užitečné pro dopravce (přehled sazby mýtného, trajekty, kurzovní lístky ČNB a NBS,...).


Raaltrans ComArr prvek

Výhody systému RAALTRANS.

Princip spediční databanky RAALTRANS je založen na pořízení vlastních nabídek uživatelem na jeho počítači a zaslání této nabídky do centra pomocí speciálního programu a dále na možnosti stažení souhrnu nabídek od ostatních uživatelů ze spediční databanky RAALTRANS.

Vlastnosti spediční databanky

Program spediční databanky RAALTRANS umožňuje nabízet vlastní nabídky přeprav nebo volných vozů a zároveň prohlížet nabídky zadané ostatními uživateli spediční databanky.

Jsme ryze česká firma pracující v oboru výpočetní techniky. Orientujeme se především na programování aplikací a správu systémů koncových uživatelů. Naším krédem je spokojenost zákazníka, a to se snažíme ze všech sil naplnit. Odměnou je nám stálá a věrná skupina spokojených zákazníků.

Firma ComArr, spol. s r.o., byla založena v roce 1991. Máme solidní postavení na trhu, jsme stabilní jak svým materiálním zabezpečením, tak personálně.

Za více než 25 let své působnosti na trhu jsme posbírali cenné zkušenosti a stali se silným partnerem pro tisíce spokojených zákazníků. Díky širokému portfoliu našich služeb a produktů jsme schopni nabídnout komplexní péči a individuální přístup k potřebám našich zákazníků.


Kontaktujte nás na telefonu

TELEFON: +420 466 889 211

Najdete nás na adrese Pardubice, Tolarova 291 - 50.047651, 15.747728

CENTRUM PODPORY

Teamviewer CS
Teamviewer EN
Teamviewer DE
Teamviewer PL