ComArr Pardubice

prvek

Výhody řešení správy IT


Nechcete řešit problematiku IT ve Vaší firmě? Převezmeme Vaše starosti v oblasti IT a necháme Vás se soustředit na Váš obor. Naše služba outsourcing IT (správy IT) kompletně pokryje veškeré činnosti ohledně správy IT ve Vaší firmě.

Výkon a materiál je standardně fakturován po skončení servisního zásahu. Technici maximálně využívají zázemí firmy a jejich prostředků pro servisní činnost, případně mají pro výjezd k dispozici mobilní vybavení pokrývající maximum možných problémů, se kterými se mohou u zákazníka setkat. Technici sledují poslední trendy a jsou pravidelně proškolováni. Firma je Vám připravena nabídnout prověřené a odzkoušené řešení vašich problémů.


prvek

Proč právě nás?

správa IT Comarr

Naše firma se zabývá servisem a správou IT již od počátku své existence (1991). Nejprve bylo servisní oddělení zřízeno pouze jako doplňková aktivita k prodeji hardware a software. Postupem času s přibývající poptávkou po odborné činnosti spojené se servisem IT začal hrát servis klíčovou roli v zaměření firmy. Nyní má firma servisní oddělení složené z odborníků, kteří jsou pravidelně školení a jsou připraveni řešit problémy zákazníků k jejich plné spokojenosti. Mezi jejich každodenní činnosti nepatří pouze údržba uživatelských počítačů, ale také implementace korporátních sítí, správa clusterů, konfigurace zabezpečení sítí firewally, instalace Linuxových serverů a jiné vysoce odborné činnosti.

Jsme ryze česká firma pracující v oboru výpočetní techniky. Orientujeme se především na programování aplikací a správu systémů koncových uživatelů. Naším krédem je spokojenost zákazníka, a to se snažíme ze všech sil naplnit. Odměnou je nám stálá a věrná skupina spokojených zákazníků.

Firma ComArr, spol. s r.o., byla založena v roce 1991. Máme solidní postavení na trhu, jsme stabilní jak svým materiálním zabezpečením, tak personálně.

Potřebujete pomoci?

ZÁKAZNICKÝ HELPDESK

Kontaktujte nás na telefonu

TELEFON: +420 466 889 111

Najdete nás na adrese Pardubice, Tolarova 291 - 50.047651, 15.747728

NAŠE REALIZACE

Maro
Tvar Pardubice
SMP
Chalupa Motors
VCD
Chládek a Tintěra