prvek

Technologie a systémy


Naše společnost je certifikována pro několik systémů a technologií, které se na trhu inteligentního řízení domů nabízí. Každý systém má svá pro a proti. Naši specialisté Vám vždy navrhnou variantu dle Vaší specifikace požadavků.


prvek

Foxtrot

Centralizovaný systém (obsahuje programovatelnou řídící jednotku) od českého výrobce společnosti TECO, a.s. Systém s širokou nabídkou prvků a příslušenství, který může spolehlivě ovládat cca 400 prvků v domě či jiném objektu. Systém má prvky pro kabelové řešení CFOX i bezdrátové řešení RFOX.


prvek

Inels

Centralizovaný systém společnosti ELKO EP, s.r.o. . Systém je strukturován podobně jako Foxtrot. Donedávna obsahoval řídící jednotky, které byly vyvinuty a dnes jsou v systému společnosti TECO, a.s.


prvek

Control4

Multimediální nadstavba nad řídící systémy. Velmi elegantně Vám zajistí rozvody a sdílení hudby v rámci objektu. Systém řeší problematiku dálkových ovladačů v bytě – 5 ovladačů u Vaší AV soustavy je nahrazeno jedním apod. Control4 je také řešením například kvalitních reproduktorů, reproduktorů pod omítku apod.


prvek

KNX

Systém, který je nazýván jako decentralizovaný. Není zde využito centrální řídící jednotky, ale programován je vždy daný prvek (vypínač, relé, apod.). Systém je tak více autonomní, ale také mnohem náročnější na programování a konfiguraci. Výrobce systému z DE doporučuje KNX technologii zejména pro Administrativní centra, firemní budovy, hotely, banky apod. V ČR jsou však zákazníci, kteří nasazují technologii i do rodinných domů. Systém je cenově posazen výše než centralizované systémy.


prvek

EGON

Jedná se o malý centralizovaný systém od výrobce KNX. Měl by být konkurencí pro Foxtrot a Inels, ale svým rozsahem jejich schopností nedosahuje.


prvek

Cena za služby

Vážení zákazníci,
Stanovit cenu inteligentní realizace bez detailních informací je velice těžké, skoro až nemožné.

Na základě rozhovoru s Vámi vypracujeme nabídkuZDARMA
Pokud budete požadovat změny, samozřejmě zapracujemeZDARMA
Podklady pro stavební řízení PLACENO
Projekt pro vlastní realizaci PLACENO*


* Pokud dojde do 12 měsíců k reallizaci naší společností na základě daného projektu, bude cena projektu odečtena z celkové ceny realizace.

NAŠI PARTNEŘI

ABB
TECO
Control4
Legrand
Perfecta
FAST ČR