prvek

Co je to hotelový a pokladní systém?


Hotelový systém a pokladní systém - COMARR32 je modulární balík programového vybavení, který slouží pro vedení agend v zařízeních poskytujících ubytovací a gastronomické služby. Hotelový systém najde svoje uplatnění v hotelích, restauracích a maloobchodních prodejnách. Jako pokladní terminály se používají dotykové POS pokladny pracující pod Windows 7, 8 a Windows 10, nebo tablety s operačním systémem Windows 8 a 10. COMARR32 splňuje požadavky elektronické evidence tržeb (EET).


prvek

Výhody hotelového a pokladního systému

hotelový systém Comarr
  • HOTEL32, POS32 a GASTRO32
  • Jednoduchost ovládání
  • Nezávislost modulů a vzájemná propojenost
  • Možnost školení zavádění a podpora
  • Vlastní hotelový a pokladní systém bez několikerého překoupení distributory a montážní firmou
  • Atraktivní cena při nadstandardních vlastnostech
  • Podpora již nynějšího standardu EET

Jsme ryze česká firma pracující v oboru výpočetní techniky. Orientujeme se především na programování aplikací a správu systémů koncových uživatelů. Naším krédem je spokojenost zákazníka, a to se snažíme ze všech sil naplnit. Odměnou je nám stálá a věrná skupina spokojených zákazníků.

Firma ComArr, spol. s r.o., byla založena v roce 1991. Máme solidní postavení na trhu, jsme stabilní jak svým materiálním zabezpečením, tak personálně.

Za více než 25 let své působnosti na trhu jsme posbírali cenné zkušenosti a stali se silným partnerem pro tisíce spokojených zákazníků. Díky širokému portfoliu našich služeb a produktů jsme schopni nabídnout komplexní péči a individuální přístup k potřebám našich zákazníků.


Kontaktujte nás na telefonu

TELEFON: +420 466 889 111

Najdete nás na adrese Pardubice, Tolarova 291 - 50.047651, 15.747728

NAŠE REALIZACE

Euro Agentur
Hotel Euro Pardubice
Aqua Spindl
Dasicke Sklepy
Restaurace Galanta
Bouda Máma