Realizace naší společnosti

Referenční zakázky hotelových a gastro systémů

Chápeme, že při každém zvažování nových řešení jsou pro zákazníka důležité hlavně již realizovaná řešení. Snažili jsme se pro Vás vybrat pár takových, abychom Vaše rozhodování ulehčili.

Hotel Mlýn

Hotel Mlýn

HHotel Mlýn je umístěn v historickém centru města Český Krumlov, pouhé 3 minuty chůze od hradu a zámku, přímo na břehu řeky Vltavy. Budova mlýna, postaveného v 15. století, byla nově a moderně zrekonstruována se zachováním mnohých prvků původní stavby.

Přejít na web
U Elišky

Hotel U královny Elišky

Hotel u královny Elišky se nachází přímo v srdci Hradci Králové na Malém náměstí, v původním měšťanském domě ze 14. století, v jehož překrásném interiéru se vyjímají klenbové stropy i původní sklepy. Jedinečně příjemně strávené chvíle.

Přejít na web
Hotel Port

Hotel Port

Poloha hotelu přímo na břehu Máchova jezera vybízí k romantickým pobytům, k dobrodružné rodinné dovolené s dětmi, k teambuildingovým firemním akcím a školením, jakož i ke svatbám a rodinným oslavám.

Přejít na web
Hotel Horizont

Hotel Horizont

HOTEL HORIZONT je správným místem pro rodinnou dovolenou plnou zážitků. Vymyslíme pro Vás i Vaše děti program. Je libo zábava, dobrodružství či poznání.

Přejít na web
Aquapark SM

Aquapark Špindlerův Mlýn

Užíjte si relaxaci, spoustu zábavy a sportovního vyžití v srdci překrásné přírody Krkonoš. Aquapark hotel Špindlerův Mlýn s možností ubytování v přilehlých devíti budovách nabízí také restauraci pro Vaše stravování, budovu aquaparku s vodními atrakcemi, wellness centrum a solnou jeskyni.

Přejít na web
EA Hotely

EuroAgentur Hotels&Travel a.s.

Hotely označené logem EA Hotels jsou zárukou kvality poskytovaných služeb, stability, důvěryhodnosti a profesionálního přístupu k hotelovým hostům. Provozovatel řetězce EA Hotels, EuroAgentur Hotels & Travel je největší česká hotelová a gastronomická společnost, která spravuje a provozuje přes 40 hotelů, resortů a ubytovacích komplexů a na dvacet gastronomických zařízení v České republice, na Slovensku i v dalších státech

Přejít na web