Realizace naší společnosti

Referenční zakázky realizace docházkových systémů

Chápeme, že při každém zvažování nových řešení jsou pro zákazníka důležité hlavně již realizovaná řešení. Snažili jsme se pro Vás vybrat pár takových, abychom Vaše rozhodování ulehčili.

FACKELMANN

FACKELMANN ČR spol. s r.o.

Výrobce a distributor pomůcek na vaření i pečení a koupelnového nábytku. Nabídka vybavení pro gastronomii - otvíráky, zátky, menážky, mlýnky na pepř a sůl. Výroba a prodej teflonových forem na pečení značky ZENKER s licencí DuPont, prodej značek Dr. Oetker, STOHA, Nirosta a FM Professional.

Přejít na web
KUTA GROUP

KUTA Group

Společnost Vít Kůta se od svého vzniku v 90. letech specializuje na kontrolu, třídění, měření, montáž pružin a finální balení výrobků. Dlouhodobě naše firma nabízí možnost domácích prací. Jsme držiteli certifikace jakosti ISO 9001:2008 (LL-C certification).

Přejít na web
AVOSS

Avoss s.r.o.

Firma byla založena v roce 1992 a již od samého počátku se věnovala velkoobchodnímu prodeji ND AVIA, GO autosedadel a výrobě autopotahů. V roce 2004 proběhla transformace na firmu AVOSS s.r.o. a další rozšíření činností.

Přejít na web
SUDOP PRAHA

Sudop Praha a.s.

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb, systémů městské hromadné dopravy.

Přejít na web
MARO

MARO s.r.o.

Pardubická obchodní společnost MARO s.r.o., obchod a projekce začala na trhu působit v roce 1992, kdy byla založena Ing. Martinem Macounem a paní Helenou Roušavou jako ryze česká obchodní společnost bez zahraničního kapitálu.

Přejít na web