• Hotelový systém, pokladní systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém
  • ComArr Booking Asistent
PMS konektivita na Bookassist | více

Hotelový systém, pokladní systém EET

Hotelový systém - základní informace

Hotelový systém a pokladní systém - COMARR32 je modulární balík programového vybavení, který slouží pro vedení agend v zařízeních poskytujících ubytovací a gastronomické služby. Hotelový systém najde svoje uplatnění v hotelích, restauracích a maloobchodních prodejnách. Jako pokladní terminály se používají dotykové POS pokladny pracující pod Windows 7, 8 a Windows 10, nebo tablety s operačním systémem Windows 8 a 10. COMARR32 splňuje požadavky elektronické evidence tržeb (EET).

Výhody - hotelový systém a pokladní systém

Základem hotelového systému a pokladního systému je HOTEL32 a GASTRO32. Výhodou programů hotelový systém HOTEL32 a COMARR32 je jejich jednoduchost ovládání, nezávislost modulů a vzájemná propojenost. Jako autoři programového vybavení si uvědomujeme důležitost školení, zavádění a podpory. O celkové spokojenosti zákazníků a celkové vyzrálosti programů hotelový systém a pokladní systém ComArr, svědčí velké množství referencí.

Cenová politika hotelového a pokladního systému

Cenová politika prodeje je postavena na modularitě a škálovatelnosti systému, což umožňuje zákazníkovi zaplatit jen částku nutnou pro zabezpečení aktuálních potřeb spolu s možností růstu výkonu spolu s potřebami zákazníka. Zakoupením hotelového a pokladního systému ComArr zákazník získá nejen stabilní systém prověřený mnoha instalacemi, ale také podporu silné firmy orientující se i na ostatní segmenty trhu výpočetní techniky, čímž může získat jednoho dodavatele i v dalších oblastech nesouvisejících přímo s provozem restaurace či hotelu.

Hotelový systém je tak vhodným pomocníkem každého majitele či provozovatele hotelového či restauračního zařízení. Pro pořízení programu hotelový systém COMARR 32 a HOTEL 32 nás kontaktujte zde.

Taskpool, Elektronická evidence tržeb ( EET )
Kontakty

ComArr spol. s r. o.

Tolarova 291
533 51 Pardubice
Česká republika

Sídlo Comarr

Tel.: +420 466 889 321
Fax: +420 466 889 104
E-mail: hotely@comarr.cz