prvek

Realizations IT Management


enteria a.s.

enteria a.s.

Holdingová společnost enteria a.s. byla založena v květnu 2008 jakožto správní, řídící a servisní prvek skupiny českých stavebních firem s cílem zajištění jejich lepšího fungování, a hlavně přehledného a symetrického prostoru pro jejich budoucí rozvoj.

go to web


Služby města Pardubic a.s.

Služby města Pardubic a.s.

Úkoly a práce společností Služby města Pardubic a.s. a SmP - Odpady a.s. spočívají v péči o město Pardubice, jeho čistotu, pořádek a svoz odpadu, dobrý stav komunikací a jejich schůdnost v zimním období, městskou zeleň, úklid veřejných ploch, bezchybný provoz semaforů a osvětlení města pro jeho bezpečnost a mnohem více.

go to web


VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

Východočeské divadlo Pardubice (VČD) patří k nejprestižnějším kulturním stánkům Pardubického kraje, úspěchy sklízí nejen na domovské scéně, ale i na zájezdech či festivalech po celé České republice i v zahraničí.

go to web


Maro s.r.o.

Maro s.r.o.

Pardubická obchodní společnost MARO s.r.o., obchod a projekce začala na trhu působit v roce 1992, kdy byla založena Ing. Martinem Macounem a paní Helenou Roušavou jako ryze česká obchodní společnost bez zahraničního kapitálu.

go to web


ZVU a.s.

ZVU a.s.

Tradice právních předchůdců dnešní společnosti ZVU a.s. sahá až do roku 1869. Původně skromná strojírenská dílna se v průběhu 20. století rozrostla ve významný podnik těžkého strojírenství. V roce 1992 byl majetek státního podniku ZVU Hradec Králové privatizován v rámci tzv. „kupónové privatizace“ a vznikla akciová společnost ZVU a.s.

go to web


TVAR výrobní družstvo Pardubice

TVAR výrobní družstvo Pardubice

Firma se zaměřuje na čtyři základní výrobní okruhy, které tvoří výroba obalů, spotřebního zboží, technických výlisků a laminace. Výrobní sortiment obsahuje přes 300 druhů výrobků, které mimo dodávek po České republice distribuuje také do SRN, Švýcarska, Velké Británie, Slovenska, Rakouska, Nizozemska, Polska, Ukrajiny a Itálie.

go to web


Univerzita Karlova v Praze

Univerzita Karlova v Praze

Univerzita Karlova je přední výzkumnou univerzitou, která propojuje vysokou kvalitu vědy, výzkumu a vzdělávání v mezinárodním i českém měřítku. Naším cílem však není být jen vědeckou a pedagogickou institucí, ale v duchu humboldtovského pojetí klademe také důraz na pozitivní vztah k široké evropské veřejnosti, jejíž jsme integrální součástí.

go to web


DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie

DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie je soukromá střední škola sídlící v Pardubicích, která v současné době poskytuje středoškolské vzdělání studentům prostřednictvím tří maturitních oborů.

go to web


OUR REFERENCES

Služby města Pardubic
TVAR Pardubice
VAK
ZVU a.s.
Enteria
Maro

OUR PARTNERS

Eset
Fujitsu
Microsoft
Symantec
Veeam
VMware