prvek

Realizations Attendance Systems


FACKELMANN ČR spol. s r.o.

FACKELMANN ČR spol. s r.o.

Výrobce a distributor pomůcek na vaření i pečení a koupelnového nábytku. Nabídka vybavení pro gastronomii - otvíráky, zátky, menážky, mlýnky na pepř a sůl. Výroba a prodej teflonových forem na pečení značky ZENKER s licencí DuPont, prodej značek Dr. Oetker, STOHA, Nirosta a FM Professional.

go to web


Kuta Group

Kuta Group

Společnost Vít Kůta se od svého vzniku v 90. letech specializuje na kontrolu, třídění, měření, montáž pružin a finální balení výrobků. Dlouhodobě naše firma nabízí možnost domácích prací. Jsme držiteli certifikace jakosti ISO 9001:2008 (LL-C certification).

go to web


Avoss s.r.o.

Avoss s.r.o.

Firma byla založena v roce 1992 a již od samého počátku se věnovala velkoobchodnímu prodeji ND AVIA, GO autosedadel a výrobě autopotahů. V roce 2004 proběhla transformace na firmu AVOSS s.r.o. a další rozšíření činností.

go to web


Sudop praha a.s.

Sudop praha a.s.

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb, systémů městské hromadné dopravy.

go to web


Maro s.r.o.

Maro s.r.o.

Pardubická obchodní společnost MARO s.r.o., obchod a projekce začala na trhu působit v roce 1992, kdy byla založena Ing. Martinem Macounem a paní Helenou Roušavou jako ryze česká obchodní společnost bez zahraničního kapitálu.

go to web


OUR REFERENCES

Služby města Pardubic
TVAR Pardubice
VAK
ZVU a.s.
Enteria
Maro

OUR PARTNERS

Eset
Fujitsu
Microsoft
Symantec
Veeam
VMware