prvek

Verze elektronického docházkového systému optimalizovaná pro dětské skupiny


prvek

Dětské skupiny

Na základě poptávky provozovatele „Dětské skupiny“ jsme vyvinuli řešení optimalizované pro dětské skupiny (řeší evidenci docházky dětí i zaměstnanců). Zohlednili jsme přitom specifika požadavků na evidenci docházky v dětských skupinách kladených dotačním programem.


prvek

Základní vlastnosti evidence docházky v dětských skupinách jsou následující:

  • K evidenci příchodů a odchodů se využívá mobilní docházkový terminál (Android aplikace pro mobilní telefon s NFC technologií). Ten umožňuje evidenci příchodu či odchodu kdekoliv, například na školní zahradě. Není tak nutné při předání dítěte odcházet evidovat odchod dítěte k terminálu připevněnému uvnitř objektu. Mobilní terminál také snižuje pořizovací náklady systému.
  • Mobilní aplikace umožňuje sledovat dostatečný počet pracovníků ve vztahu k počtu přítomných dětí, aby nebyl porušen příslušný předpis
  • Lze zobrazit seznam aktuálně přítomných dětí i pracovníků
  • K vyhodnocení docházky slouží specializovaná sestava, která zohledňuje předpis o měření docházky v půldnech o 3 hodinách
  • Data o příchodech a odchodech se přes Internetové připojení (nebo v tomto případě častěji přes Wi-Fi připojení k místní síti) dávkově přenášejí do databáze docházkového systému k dalšímu zpracování (viz sestavy, podklady pro mzdový systém apod.)

Mobilní terminál Mobilní terminál

NAŠE REALIZACE

Maro
Tvar Pardubice
SMP
Fackelmann
Staubli
Mapo-Mont