prvek

Co umíme


prvek

Programování

Programujeme technologicky náročné aplikace, které pro klíčové operace využívají naše vlastní algoritmy pro optimalizaci výpočetního výkonu serverů, přenosy dat, jejich šifrování nebo složité výpočty.

Příkladem takových aplikací je systém vytěžování nákladní autodopravy RAALTRANS. Tento systém dokáže v reálném čase přijímat data od více než deseti tisíců klientů, zpracovávat je a poskytovat stejnému počtu klientů zpět zpracovaná. Součástí systému je sofistikovaná klientská aplikace podporující optimální rozhodování dispečerů, dostupná v i v síťové verzi.

Jiným příkladem je systém řízení provozu sanitních vozů, který plně elektronizuje komunikaci zadavatelů dopravy, dispečerů a řidičů.

Dalším příkladem je kompletní docházkový, přístupový a stravovací systém komunikující s docházkovými a přístupovými terminály několika typů. Dále máme zkušenosti s aplikacemi pro řízení hotelů a restaurací. Na základě třicet let zkušeností s reálným provozem a potřebami hotelu nebo restaurace byl vyvinut software pro hotelovou recepci a pro restaurační provoz.

Umíme navrhnout a realizovat i cloudová řešení. Příkladem je helpdeskový systém TaskPool, který nabízíme také formou SaS (software as a service), kde veškerý výpočetní výkon zajišťují naše servery a zákazníci využívají k přístupu webové rozhraní.


prvek

Slaboproud

Navrhujeme a realizujeme slaboproudé systémy zahrnující strukturované kabeláže, zařízení pro distribuci zvuku a obrazu, zabezpečovací systémy, protipožární systémy, kamerové systémy.

Naše další kroky směřují plnému zapojení a využití prvků IoT.

Na základě potřeb investora umíme připravit kvalitní návrh řešení a projektovou dokumentaci. Vzhledem k tomu, že sami máme velmi bohaté zkušenosti s realizací slaboproudých systémů vlastními pracovníky, je riziko chyb v projektu minimální. Jsme zvyklí spolupracovat s projekčními kancelářemi i na velmi rozsáhlých projektech.


prvek

Správa IT

Poskytujeme kompletní servisní služby v oblasti správy zákaznických IT systémů.

Formou outsoucingu dokážeme převzít správu složitých výpočetních systémů včetně jejich servisu. Řešíme ochranu a zálohování dat, ochranu před viry, ochranu pošty před spamem, a také testy zranitelnosti výpočetních systémů.


prvek

Oborové znalosti

Díky naší více než pětadvacetileté praxi máme kromě programátorských zkušeností také hluboké znalosti v oborech:

  • Řízení nákladní autodopravy a spedice
  • Provoz zdravotnické autodopravy
  • Provoz hotelu a restaurace
  • Řízení, distribuce a správa požadavků
  • Projektování slaboproudých systémů
  • Návrh, rozvoj a údržba složité IT infrastruktury
  • Využití pokročilých možností cloudových služeb

REFERENCE

Služby města Pardubic
TVAR Pardubice
VAK
ZVU a.s.
Enteria
Maro

NAŠI PARTNEŘI

Eset
Fujitsu
Microsoft
Symantec
Veeam
VMware