Slaboproudé systémy

Kamerový systém – CCTV

Donedávna jsme byli zvyklí, že kamerový dohled byl k vidění pouze u státních institucí, bank a v nově budovaných obchodních centrech. Čím dál tím častěji se dnes setkáváme s kamerami u rodinných domů a firemních objektů.

Více informací

Zabezpečení EZS

EZS (elektronický zabezpečovací systém) dnes patří mezi součást většiny domů a objektů. V některých případech jej vyžadují pojišťovny jako podmínku pro uzavření pojistné smlouvy. Díky dobrému systému může zákazník zabránit nejen škodě na majetku, ale také získat úsporu v podobě slevy na pojištění.

Více informací

Zabezpečení EPS

Elektronická požární signalizace zajišťuje včasnou a rychlou identifikaci a lokalizaci vzniku požáru. Instalací EPS systému zamezíte rozšíření požáru, které může zvýšit materiální škody a v těch horších případech ohrozit i lidské životy.

Více informací

Evakuační rozhlas

Evakuační rozhlas je systém, který spolupracuje s elektronickou požární signalizací EPS. Pomocí jednotlivých čidel požární signalizace je požár zaznamenán a příslušný signál předán ústředně evakuačního rozhlasu.

Více informací

Přístupové systémy

Přístupové systémy řeší řízení přístupu do uzavřených prostor, nebo areálů. Jedná se o dveře, turnikety, závory, brány, šatní skřínky, nebo jakákoliv jiná technická zařízení.

Více informací

Počítačové sítě

Výpočetní technika (počítače) se staly dnes již běžnou součástí každodenního života. Doma máme počítače, notebooky, tiskárny. Často si ale neuvědomujeme, že vytvořením domácí sítě si můžeme práci usnadnit a také zajistit větší komfort obsluhy.

Více informací
Novinky
Vzdálená správa IT

Nedaří se Vám vyřešit nějaký problém na Vašem PC? Jednoduše a rychle Vám můžeme pomoci díky vzdálené správě.

Nainstalovat vzdálenou správu ..

Zákaznický helpdesk

Zde se můžete přihlásit do klientské sekce našeho helpdeskového systému. Určeno pro smluvní zákazníky.

Přejít na zákaznický HELPDESK