• Animace - RAALTRANS
  • Animace - RAALTRANS
  • Animace - RAALTRANS
Kontakty

ComArr spol. s r. o.

Tolarova 291
533 51 Pardubice
Česká republika

Sídlo Comarr

Tel.: +420 466 889 221
Fax: +420 466 889 104
E-mail: raal@comarr.cz

RAALTRANS - spediční databanka

Spediční databanka RAALTRANS umožňuje uživateli prostřednictvím jeho počítače, programu RAALTRANS Editor a internetu získat aktuální nabídky přeprav, volných vozů a inzerce (auta, náhradní díly, služby,…) od více než 10.000 uživatelů. Ke každé nabídce je možné ihned zobrazit informace o firmě, která nabídku do databanky zaslala. Zároveň je možné zadávat vlastní nabídky a požadavky do spediční databanky. Systém dále poskytuje informace užitečné pro dopravce (přehled sazby mýtného, trajekty, kurzovní lístky ČNB a NBS,...).

Princip spediční databanky RAALTRANS je založen na pořízení vlastních nabídek uživatelem na jeho počítači a zaslání této nabídky do centra pomocí speciálního programu a dále na možnosti stažení souhrnu nabídek od ostatních uživatelů ze spediční databanky RAALTRANS.

Další možnosti programu RAALTRANS - spediční databanka:

Vlastnosti programu RAALTRANS

Program spediční databanky RAALTRANS umožňuje nabízet vlastní nabídky přeprav nebo volných vozů a zároveň prohlížet nabídky zadané ostatními uživateli spediční databanky.

Zadání vlastní nabídky do spediční databanky

Zadání vlastní nabídky přepravy nebo auta lze provést buď v tabulkovém editoru, nebo přes detailní formulář systému RAALTRANS - spediční databanka.

Zadávací formulář systému RAALTRANS - spediční databanka lze nastavit tak, aby vyhovovala vašim požadavkům. Lze si zvolit, které sloupce s údaji o nabídce se mají zobrazit, jejich pořadí i velikost.

Pro zrychlení zadávání lze využít i možnost předdefinovat si vaše vlastní vozy nebo standardní přepravy. Jednou do systému RAALTRANS zadáte všechny údaje o nabízeném vozidle či nákladu a pak již jen stačí při zadávání nabídky toto vozidlo vybrat ze seznamu zadaných, nebo stisknout vámi zvolenou klávesou zkratku a program vloží zadané údaje do nabídky.

Vlastní nabídky se přenáší automaticky přes internet do centrály a po proběhnutí aktualizačního cyklu se zobrazí i ostatním uživatelům (zhruba za 3 minuty). Pro kontrolu si lze vaše zadané nabídky prohlídnout mezi ostatními.

RAALTRANS, Spediční databanka - Pořízení náklad
Formulář tabulkového zadávání nabídek
RAALTRANS, Spediční databanka - Pořízení náklad detail
Detailní formulář pro zadávání nabídek

Prohlížení nabídek zadaných ostatními uživateli systému RAALTRANS - spediční databanky

V části programu „Prohlížení“ si můžete zobrazit nabídky zadané ostatními účastníky spediční databanky RAALTRANS. Nabídky lze dále filtrovat (např. nabídky pouze z Česka z „trojkové“ oblasti do Německa do „sedmičkové“ oblasti, délka nákladu do 3 metrů, hmotnost od 1 do 5 tun, popř. podle počtu palet, ADR, druhu nástavby, objemu, data,…). Tyto již vytvořené filtry si lze uložit pro pozdější využití. Toto je vhodné pokud hledáte v systému RAALTRANS - spediční databanka více různých nabídek. Nabídky lze filtrovat i podle data vložení do spediční databanky, či zobrazit jen došlé nabídky od vašeho posledního prohlížení.

Další užitečná vlastnost je možnost si vytvořit filtr na skupinu států. Vytvoříte si v systému RAALTRANS vlastní zkratku pro skupinu států a k ní přiřadíte požadované státy. Například si vytvoříte zkratku CS pro Česko a Slovensko, BN pro státy Beneluxu, apod.

Jiný způsob vyhledávání v nabídkách je podle vzdálenosti od zadaného místa nebo vyhledání dokládky k již existujícímu nákladu.

Informace o zadavateli do systému RAALTRANS - spediční databanka

Informace o zadavateli přepravy či volného auta v systému RAALTRANS - spediční databanka se zobrazí v dolní části okna nebo dvojklikem myši na zvolené nabídce. Zobrazí se detailní informace o zadavateli (název firmy s adresou, registrační adresa firmy, telefony, email, IČ, DIČ, Skype jméno, …). K firmě si lze zapisovat různé poznámky, popř. si ji označit klasifikací 1 až 3. Nabídky takto označených firem pak budou podbarveny zeleně, žlutě nebo červeně. V systému RAALTRANS - spediční databanka si můžete například označit firmy, se kterými nechcete spolupracovat klasifikací 3. Jejich nabídky se pak v systému RAALTRANS - spediční databanka podbarví červeně, popř. se jejich nabídky nebudou zobrazovat.

RAALTRANS - Spediční databanka - Prohlížení přeprav
Nabídky přeprav od ostatních uživatelů
RAALTRANS - Spediční databanka - Detail firmy
Detail zadavatele nabídky
Vzdálená správa IT

Nedaří se Vám vyřešit nějaký problém s programem RAALTRANS? Jednoduše a rychle Vám můžeme pomoci díky vzdálené správě.English    EnglishDeutsch    Deutsch